Sarh

O szkoleniach, kursach

Jak inwestować w swoich pracowników, aby na tym nie stracić?

Inwestycje są niezbędne dla każdej firmy. Firmy powinny inwestować w swoich pracowników i zwiększać wydajność swojej pracy. Kiedy firmy dokonują inteligentnych inwestycji, mogą czerpać korzyści w dłuższej perspektywie. Inwestowanie w pracowników może mieć silny wpływ na sukces organizacji. Każdy może skorzystać z tych inwestycji i są one łatwe do zrealizowania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników.

man in white hard hat standing on brown wooden dock during daytime

Zmiany w ustawie o związkach zawodowych

1 stycznia 2019 weszła w życie zmiana ustawy o związkach zawodowych. Elementy, które ulegną aktualizacji opisane zostały poniżej.

white and orange cargo ship with metal lifting equipment

Jak wygląda efektywny łańcuch dostaw?

Odpowiedni łańcuch dostaw jest jednym z najważniejszych elementów działania każdej firmy, Niezależnie od tego jak duża jest i jaki jest jej profil działalności. Podstawą do zachowania odpowiedniej funkcjonalności jest zapewnienie dystrybucji towarów które wytwarzamy.

coffee mug near open folder with tax withholding paper

Szkolenia podatkowe

Podatki dla wielu osób kojarzą się ze swego rodzaju złem i dodatkowymi kosztami jakie należy ponieść w naszym życiu. Zgodnie z obowiązującym prawem za podatek uważa się swego rodzaju obowiązkowe świadczenie jakie ponosimy na rzecz państwa. Jego zadaniem jest pokrywanie potrzeb dóbr publicznych, takich jak budynki, instytucje czy też drogi.

Aktualnie w przypadku Polski podatki trafiają do skarbu państwa, województwa lub też gminy, które to dzięki nim mogą inwestować pieniądze w różnego rodzaju dobra i usługi.

grayscale photo of person using MacBook

Program płatnik

Każdy z nas kto miał kontakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych pewnie nie raz miał problem z poprawnym wypełnieniem dokumentów. Z pewnością w większości przypadku kończyło to się na kolejnym i kolejny kursowaniu do urzędu w celu naniesienie właściwych poprawek. Chcąc więc ułatwić ten proces ZUS wydał darmowy program właśnie do wypełniania dokumentacji ubezpieczeniowej.

person holding white Samsung Galaxy Tab

Czy integracja pomaga w zarządzaniu?

Zarządzanie pracownikami w przedsiębiorstwie nie należy do łatwych zadań. Jednak istnieje wiele sposób, technik i narzędzi do tego, by lepiej nadzorować działania pracowników, organizować ich pracę czy poprawiać atmosferę w zespole. Coraz bardziej doceniane są także techniki budujące zespół pracowników i wspierające ich współpracę ze sobą. Do takich właśnie technik należą imprezy integracyjne, które obecnie mają już zupełnie inny charakter, niż było to dotychczas.

Oparte na WordPress & Theme by Anders Norén